KOLĘDY-ŁATWA WERSJA DLA DZIECI Z PIĘKNYM AKOMPANIAMENTEM (PDF WERSJA)

Zbiór 10 kolęd i utworów świątecznych przygotowałam z myślą o najmłodszych pianistach. Zebrałam melodie najchętniej grane przez moich Uczniów. Jestem pewna, że nie tylko moi uczniowie chętnie sięgają po te utwory.

Utwory są zapisane w najprostszej wersji – zawierają linię melodyczną.

Każdy utwór można zagrać zarówno solo jak i w duecie.

Do każdej świątecznej melodii napisałam współcześnie brzmiący akompaniament, dzięki czemu każdy utwór można zagrać w duecie – wówczas Dzieci grają swoją partię oktawę wyżej.

Granie w duecie to niesamowita przygoda, która rozwija wyobraźnię muzyczną, słuch, poczucie harmonii, ale przede wszystkim sprawia wielką frajdę! Święta to czas wspólnego muzykowania – z nauczycielem, rodzicem, przyjacielem.

Książka dostępna jest w formie PDF (24 strony).

Zbiór zawiera 10 utworów i 10 akompaniamentów (szczegółowy opis poniżej).

Ilustracje: Katarzyna Urbaniak

 

Książka Nauka gry na pianinie

Książka Nauka gry na pianinie dla dzieci GraMisie część 1

Nauka gry na pianinie z książką  GraMisie część 1 to muzyczna przygoda, która na zawsze pozostanie w pamięci Dziecka. Napisana z pasją, pełna humoru, zilustrowana postacią GraMisia, który razem z Dzieckiem poznaje fascynujący świat muzyki.

Autorska książka zawiera 48 utworów i miniatur muzycznych, dzięki którym Dzieci z ciekawością i radością poznają świat muzyki. Wzbogacona o akompaniamenty dla nauczyciela pozwala już od pierwszych zajęć muzykować na cztery ręce.

Zapoznaj się z opisem szczegółowym książki.

Książka Nauka gry na pianinie GraMisie część 2

Książka GraMisie część 2 to kontynuacja pierwszej części książki do nauki gry na pianinie/fortepianie dla Dzieci. Napisana z pasją, pełna humoru, zilustrowana postacią GraMisia, który razem z Dzieckiem poznaje fascynujący świat muzyki.

Wszystkie utwory posiadają akompaniamenty, dzięki czemu mogą być grane nie tylko solo ale również w duecie.

Nauka gry na pianinie z książkami GraMisie to muzyczna przygoda, która na zawsze pozostanie w pamięci Dziecka.

Zapoznaj się ze szczegółowym opisem książki.