Książki Nauka gry na pianinie GraMisie część 1 i 2 PROMOCYJNA WYSYŁKA

KUP ZESTAW KSIĄŻEK I SKORZYSTAJ Z PROMOCYJNEJ WYSYŁKI 2 ZŁ

Nauka gry na pianinie/fortepianie z książkami  GraMisie to muzyczna przygoda, która na zawsze pozostanie w pamięci Dziecka. Napisane z pasją, pełne humoru, zilustrowane postacią GraMisia, który razem z Dzieckiem poznaje fascynujący świat muzyki.

Autorska książka GraMisie część 1 zawiera 48 utworów i miniatur muzycznych, dzięki którym Dzieci z ciekawością i radością poznają świat muzyki. Wzbogacona o akompaniamenty dla nauczyciela pozwala już od pierwszych zajęć muzykować na cztery ręce.

Autorska książka GraMisie część 2 to kontynuacja pierwszej części książki do nauki gry na pianinie/fortepianie dla Dzieci. Wprowadza Dzieci w świat muzyki i niezbędnej teorii (interwały, trójdźwięki, gamy molowe), która pozwoli zrozumieć i poznać podstawy pianistyki. Przeznaczona dla Dzieci, które znają już podstawy. Uczeń nie musi kończyć 1 części książki GraMisie, aby kontynuować naukę korzystając z 2 części GraMisiów.

Zapoznaj się z opisem szczegółowym książek.

CO WYRÓŻNIA KSIĄŻKI GraMisie?

Prawie wszystkie utwory posiadają akompaniamenty, dzięki czemu utwory mogą być grane nie tylko solo ale również w duecie z nauczycielem. Już od pierwszych lekcji nauka staje się  wspólnym muzykowaniem. Rozwija się słuch harmoniczny, umiejętność wspólnego muzykowania.

Ważna teoria jest przekazywana Dzieciom w sposób prosty, zrozumiały i z humorem. Dzięki GraMisiowym książkom, Dzieci uczą się najważniejszych pojęć muzycznych, co jest szczególnie ważne w przypadku osób uczących się prywatnie i nie uczęszczających na zajęcia teorii muzyki, kształcenia słuchu.